Italiano

Podczas koncertu
Italiano Vero, zespół postara się przybliżyć polskiej
publiczności naturę prawdziwego Włocha. Nie zabraknie więc opowieści i anegdot o
Włochach i ich obyczajach podpatrzonych okiem Polki wchodzącej jako żona w
prawdziwą włoską rodzinę... Jak się okazuje najważniejszą drogą do serca Włocha jest muzyka!!!
Oprócz znanych i lubianych melodii, takich jak:
Volare,Felicita,Un Italiano vero, zespół zaprezentuje również najpiękniejsze piosenki z festiwalu San Remo,
które zdobyły serca Włochów. Repertuar będzie zaskakiwał słuchaczy: od
melancholijnych pieśni neapolitańskich, po energiczne, żywe i wesołe rytmy (Dimmi quando,Mambo italiano).
Zapraszamy wielbicieli Italii, a także tych, którzy pragną poznać ją lepiej, na
muzyczną podróż pełną opowieści, pięknych melodii, wzruszeń i śmiechu. Trio Boffelli
to zespół młodych entuzjastów, absolwentów uczelni muzycznych we Włoszech i w Polsce.
Z powodzeniem koncertują na estradach i w klubach we Włoszech, Francji i
Hiszpanii. Ich jesienna trasa w Polsce zakończyła się ogromnym sukcesem, dlatego planują powrót już na wiosnę.

Maja Boffelli – vocal, ukulele, prowadzenie
Diego Boffelli – vocal, gitara, perkusja
Alberto Boffelli – kontrabas
lambertz.jpgsayok.jpgiwia.jpgteatr_bezpanski_logo.jpgmck.jpghelendoron.jpgrudaslaska_logo.jpgsferatv.jpgcechownia.jpg