Kopciuszek_18

"Kopciuszek" - październikowa bajka dla dzieci

bilet: 12 zł

Zapraszamy na premierę spektaklu Piaskowej Animacji KOPCIUSZEK

Przez wiele dni artystki teatru piaskowej animacji Mira i Svitlana ,w swojej magicznej pracowni szukały środków do przekazania widzom prawdziwej bajecznej atmosfery, niesamowicie pięknej i romantycznej historii pt. ‘’Kopciuszek’’.

Widzowie staną się świadkami bardzo rzadkiej sztuki oraz niezwykłego widowiska ,które pozostaje na długo w pamięci. Na dużym ekranie ,za pomocą światła ,piasku i cienia powstanie autorska interpretacja ulubionej bajki. Nowe spojrzenie na znaną od dawna historię ,niezrównana animacja tworzona na żywo, zabierze widza w niezwykłą podróż do magicznego świata baśni.

Zapraszamy na spektakl dzieci i rodziców.

teatr_bezpanski_logo.jpgsferatv.jpghelendoron.jpgrudaslaska_logo.jpgsayok.jpgcechownia.jpgmck.jpgiwia.jpglambertz.jpg